Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

آدرس ایمیل تصویر دار – تصویرتان را با آدرس ایمیل تان منتشر کنید

آدرس ایمیل تصویر دار

چرا از گراواتار استفاده کنیم ؟ آدرس ایمیل تصویر دار چیست ؟

Gravatar یک سرویس شناخته شده جهانی برای ارائه آواتار های منحصر به فرد در جهان است که اولین بار توسط تام پرستون ورنر در سال ۲۰۰۷ برای پلت فرم WordPress ایجاد شد.

برای داشتن یک تصویر آواتار قابل دسترس در سطح جهانی تنها کافیست در سایت Gravatar یک حساب کاربری را بر اساس آدرس ایمیل خود ایجاد و ثبت نام کنید .

در واقع گراواتار بر پایه آدرس ایمیل و یا جیمیل شما عمل می کند و از آن پس آدرس ایمیل ، شناسه منحصر به فرد شما محسوب می شود .

هنگامی که کاربر نظر خود را در مورد یک وبلاگ که نیاز به یک آدرس ایمیل دارد در سایت های وردپرسی ثبت می کند ، سایت به صورت اتوماتیک بررسی می کند که آیا این آدرس ایمیل دارای نماد مرتبط در Gravatar هست یا خیر ؟

اگر عکس و اطلاعاتی برای آدرس ایمیل مورد نظز ثبت شده باشد تصویر Gravatar همراه با نظر نشان داده می شود.

پشتیبانی از Gravatar اولین بار در وردپرس ورژن ۲.۵ و در برنامه مدیریت وب مبتنی بر برنامه Redmine با نسخه ۰.۸ ارائه شده است. 

یک تصویر Gravatar می تواند تا ۲۰۴۸ پیکسل عرض داشته باشد، همیشه مربع است و به صورت پیش فرض ۸۰ در ۸۰ پیکسل نمایش داده می شود. اگر تصویر بارگذاری شده بزرگتر یا کوچکتر باشد، نماد به درستی مقیاس پذیر است.

 

آدرس ایمیل در gravatar

درنتیجه در هر سایتی آدرس ایمیل شما ثبت شود ، تصویری که برای این ایمیل یا جیمیل ثبت شده به نمایش در می آید.

اما گراواتار تنها برای نمایش عکس شما نیست .

در سایت گراواتار پس از ثبت نام و ورود با تکمیل اطلاعات پروفایلتان اعم از توضیحی کوچک به عنوان بیوگرافی ، نام وبسایت یا نمونه کارهایتان را نیز می توانید همراه آدرس ایمیلتان به نمایش بگذارید .

علاوه بر این شما می توانید از طریق نسخه فارسی شده سایت گراواتار به راحتی و بدون دغدغه ثبت نامتان را انجام دهید و همان سرویس را دریافت کنید.

اگر آدرس ایمیل تان مربوط به کسب و کارتان است می توانید از تصویر لوگوی سازمانی خود برای این منظور استفاده کنید . 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا