Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

خانم مهندس زهرا فریدونی

من به صاحبان کسب و کارهای آفلاین و علاقه مندان به ورود به این حوزه ، با سال ها تجربه اجرایی کمک می کنم کسب و کار خود را بسازند و درآمد خود را به صورت چشمگیری افزایش دهند .

همچنین با سابقه تدریس آنلاین به بیش از ۵ هزار دانشجو به علاقه مندان ورود به دنیای برنامه نویسی کمک میکنم این مهارت را بیاموزند و از برنامه نویسی کسب درآمد کنند . 

سوابق

من زهرا فریدونی هستم متولد ۱۳۶۸ . دانش آموخته کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه پیام نور کرج .

حدود ۸ سال به عنوان معاون شعبه انتشارات تیمورزاده کرج مشغول به کار بودم . اما  با علاقه ای که به برنامه نویسی و رشته تحصیلی خودم یعنی کامپیوتر داشتم بعد از گذراندن دوره های تخصصی مختلف وارد این حوزه شدم .

با راه اندازی دو برند نوین دولوپرز ( سال ۹۶ الی ۱۴۰۱ ) به عناون مدرس برنامه نویسی php  و تحت وب و نوین پدیا ( سال ۹۸ الی ۱۴۰۱ ) بیش از ۵ هزار دانشجو را آموزش داده و برای برندهای معتبر ایران طراحی سایت و اپلیکیشن انجام داده ام .

از سال ۱۴۰۱ تحت برند شخصی دولوپراول با تجمیع و سرپرستی گروهی از تیم های قدرتمند این حوزه ، دانش آموختگان سابق و توسعه دهندگان با مهارت حال حاضر و تکیه بر سال ها تجربه و دانش اجرایی و پشت سر گذاشتن چالش های کوچک و بزرگ ، فعالیت خود را ادامه خواهم داد . 

همواره سعی کرده ام بهترین مشاور افراد باشم و نکاتی را که دیگران به شما نمی گویند را با شما در میان بگذارم . 

مهارت ها :

طراحی و توسعه وب ۱۰۰%
پنل های مدیریت هوشمند ۱۰۰%
توسعه اپلیکیشن های اندروید و ios ۱۰۰%
پشتیبانی ، مارکتینگ و سئو ۱۰۰%
تولید محتوا ، ویئدئو و موشن ۱۰۰%

برخی از اعضای تیم :

محمد امین اسمعیلی
امید براتیان
الهام رضایی
بالا