Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

هنوز عضوی از جامعه بزرگ کسب و کارهای انلاین نیستید ؟ چرا ؟

یک سایت خوب چهار ویژگی باید داشته باشد : طراحی اصولی ، سرعت ، امنیت ، سئو

هنوز درگیر کاغذ بازی برای انجام کارهای مشتریانتان هستید ؟

اگر قصد برندینگ دارید ، قطعا این هدف با طراحی یک سایت میسر می شود .

شما با داشتن یک سایت می توانید نسبت به معرفی نمونه کارها ، محصولات یا خدمات خود اقدام نمایید .

ارتباط سریعتر با مخاطبان و از بین بردن محدودیت های بعد زمانی و مکانی با داشتن یک سایت به سادگی میسر می شود . و همچنین هزینه های تبلیغاتی آفلاین برای شما کاهش می یاید .

اگر تا به حال سایت نداشته اید باید بدانید یک سایت بهتر از اپلیکیشن می تواند برند و خدمات شما را معرفی کند .

تاثیر سئو بر روی برند شما چیست ؟

با پیاده سازی اصول سئو بر روی سایت خود می توانید از رقبا فاصله بگیرید و مزیت های رقابتی خود را با روش های نوین و ابزارهای دنیای آنلاین مانند موشن گرافیک و تیزر های کاربردی ، بهتر معرفی کنید.

با ارسال پلن های متفاوت نظیر تخفیف های ویژه ، از طریق سایت می توانید کاربران و مخاطبان بیشتری را جذب نمایید که این مقصود در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام یا تلگرام میسر نمی شود . شما هر چقدر هم در شبکه های مجازی قدمت داشته باشید ،  این امر باعث ایجاد سابقه در اینترنت و ایجاد رتبه گوگل ،  در بین رقبا برای شما نخواهد شد.

02

کاتالوگ کارها و دسته بندی محصولات و خدماتتان را چطور به مشتریان نشان می دهید ؟

علاوه بر آنکه شما در سایت خود می توانید تخفیف هایی را به کاربران نمایش دهید ، همچنین می توانید با تعیین تخفیف های سقف خرید مشتری ، ابزار های دیگر مانند ارسال رایگان خدمات ، نمایش تخفیف در سبد خرید مشتری برای محصولات مشابهی که کاربر قصد خرید آن ها را دارد و از همه مهمتر ، مارکتینگ های بعدی ، یعنی ارسال ایمیل های زمان دار برای تخفیف های بعدی و یا مناسبت ها ، کاربران را به خوبی به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید.

داشتن یک شبکه اجتماعی تنها یک قطعه از یک پازل بزرگ است. ضمن آنکه ارتباط شما با مشتریان از طریق سایت ها بسیار تنگ تر خواهد بود .

شما با داشتن یک سایت ، مدیریت سهل تر ، امنیت بیشتر و رتبه گوگل بالاتری خواهید داشت .

پلن های طراحی سایت

Monthly
Annual

ثبت درخواست طراحی سایت

بالا