Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

برای همکاری با دولوپر اول قوانین رو بخون،
فرم رو پر و ارسال کن

قوانین پیوستن به تیم دولوپر اول به عنوان برنامه نویس

با توجه به سابقه شش ساله و ارتباطات ما در دنیای کسب و کار ، تیم دولوپر اول علاوه بر امکان پذیرفتن پروزه های ایرانی ، امکان قبول پروژه های خارج از ایران را نیز دارد . 

تیم ما متشکل از برنامه نویسان تحت وب و اپلیکیشن ، تیم گرافیک ، محتوا و تخصصی سئو است . اما شما نیز در صورت داشتن تخصص کافی می توانید به تیم ما اضافه شوید . 

لذا در صورتی که توان کد نویسی جاوا یا فلاتر یا کاتلین را برای ساخت اپلیکیشن های اندروید و یا ios و همچنین php core ، larevel و یا طراحی سایت با وردپرس را برای طراحی پنل های مدیریت و سایت یا api نویسی دارید ( قطعا آشنایی با html , css  و botstrap و دیتابیس ها جز جدایی ناپذیر این حلقه است ) می توانید فرم درخواست پیوستن به تیم ما را پر کرده و ارسال نمایید تا دراسرع وقت بررسی شود . 

 • لازم به ذکر است با توجه به اینکه با قبول پیشنهاد شما ، شما به یکی از اعضای تیم دولوپر اول تبدیل خواهید شد ، اما مسئولیت قراردادهای بسته شده و تحویل نهایی محصول به کارفرما با بنیانگذار این مجموعه ( خانم زهرا فریدونی ) است لذا ۷۰ درصد سهم قرارداد متعلق به برنامه نویس یا برنامه نویسان پروژه و ۳۰ درصد حق مجموعه دولوپر اول خواهد بود . 
 • همچنین در مرحله بعد توافق نامه همکاری بین شما و مجموعه بسته خواهد شد که شامل تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات و تعهد انجام کار پس از قبول آن از سمت شما ، برای هر پروژه خواهد بود  . ( نیاز به ضمانت نامه دیگری نیست ) 
 • تسویه حساب پروژه ها پس از تحویل کامل پروژه به کارفرما با برنامه نویسان صورت می گیرد . 
 • دولوپر اول تعهدی بابت برون سپاری پروژه به شخص خاصی ندارد . با توجه به توانایی های هر شخص در انجام کار هم از نظر فنی و هم نظر شخصی ممکن است یک پروژه به ایشان تحویل داده شود . 
 • پروژه انجام شده به عنوان نمونه کار دولوپر اول با نام برنامه نویسان آن ها به عنوان رزومه به سایت اضافه خواهد شد و قابل استفاده توسط شما خواهد بود . ( قراداد ها با اعتبار دولوپر اول خواهد بود .) 

اگر می خواهید سورس تولید کنید

بسیاری از برنامه نویسان توانایی تولید انواع اپلیکیشن و سایت یا ترجمه پنل های مدیریت را دارند.

این سورس ها می توانند به عنوان قالب آماده استفاده به فروش برسند . همچنین امکان سفارش گیری شخصی سازی آن ها با دریافت هزینه توسط برنامه نویس وجود دارد . 

لذا شما می توانید با قبول شرایط زیر نسبت به پر کردن فرم درخواست فروش سورس از طریق سایت دولوپر اول اقدام نمایید . 

 • با توجه به هزینه های نگهداری سایت ، سورس ها ، پشتیبانی سایت و پاسخگویی به کاربران و مسئولیت تیم دولوپر اول، از فروش سورس ها ۷۰ درصد سهم برنامه نویس آن و ۳۰ درصد سهم دولوپر اول خواهد بود . 
 • قیمت گذاری سورس توسط برنامه نویس آن انجام می شود و شما محدودیتی در آن ندارید اما مشاوره های لازم با توجه به نوع پروژه به شما داده خواهد شد . 
 • سورس باید کامل و کاملا قابل استفاده توسط خریدار آن باشد . بررسی سورس ها طی یک هفته کاری توسط تیم فتی دولوپر اول انجام می شود و در صورت استاندارد بودن کدها ، پروژه برای فروش در سایت پذیرفته قرار خواهد گرفت .
 • سورس های تک صفحه ای قابل پذیرش نیستند . این سورس ها باید مشابه یک پروژه کامل و تالیفی باشند ( تنها پنل های مدیریت می توانند ترجمه با درج منبع از سایت envato یا سایت های معتبر دیگر باشند ) 
 • در صورت تغییر یک سرویس موجود در پروژه یا تغییر در کدهای منبع زبان ، برنامه نویس موظف است سورس مربوطه را بلافاصله ویرایش نماید در غیر اینصورت سورس از سایت حذف خواهد شد . 
 • در صورت اثبات عدم عملکرد درست سورس و نارضایتی خریدار ( در زمان مشخص شده )، هزینه پرداخت شده ، به ایشان عودت داده خواهد شد و برنامه نویس مربوطه موظف است مسئولیت این مورد را بپذیرد . 
 • فروش هر سورس و یا هزینه سفارش شخصی سازی آن در پایان هر هفته کاری با برنامه نویسان تسویه خواهد شد .
 • قرارداد شخصی سازی سورس ها برای کارفرمایان ،  با برنامه نویسان سورس ها است و دولوپر اول مسئولیتی را به جز اتصال این دو گروه به یکدیگر ندارد . 
 • در صورت پذیرفته شدن اطلاعات شما یک پنل اختصاصی با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی برای بارگذاری سورس ، تصاویر ، ویدئوهای کارکرد ، اطلاع از میزان فروش و سفارشات آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت .
 • در صورت دریافت سفارش شخصی سازی سورس و عدم پذیرش آن توسط برنامه نویس اصلی به دلیل کمبود زمان ، تیم دولوپر اول مخیر است با دریافت هزینه از کارفرما ، توسعه و شخصی سازی را به یکی از برنامه نویسان دیگر خود برای پروژه مذکور برای همان سفارش ( یک بار ) محول نماید. اما برنامه نویس اصلی سورس،  ۲۰ درصد مبلغ قرارداد شخصی سازی را دریافت خواهد کرد . 

درخواست همکاری

برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.
برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.
برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.
یا لینک نمونه کار یا فایل آن را ارسال کنید ( تصویر ، ویدئو یا لینک نصب و مشاهده )
یا لینک نمونه کار یا فایل آن را ارسال کنید ( تصویر ، ویدئو یا لینک نصب و مشاهده )
بالا